Jaká edice OpenOffice.org je nejpoužívanější?

Zajímá nás, kterou edici kancelářského balíku používáte. Možná nevíte, že je jich více, možná to víte a už jste si vybrali.  

Jak už mnoho čtenářů v diskuzi poukazovalo, základní verze OpenOffice.org, připravovaná ze zdrojových kódů firmy Sun, nepatří mezi nejlepší. Je základní platformou, ze které vycházejí další edice a varianty, jsou to namátkou:

V anketě se vás ptáme, které z nich používáte - v diskuzi pod tímto článkem nám zkuste říct, proč je používáte. Uvažujeme totiž, že změníme nabídku a přestaneme nabízet základní verzi, která má hodně nedostatků, a začneme nabízet verzi Go-OO, která je odstraňuje. Co si o tom myslíte?

(Jako ve škole) Průměr: 1.25 | Hodnotilo: 4
 

Komentáře

user avatar Moje jméno :)
Odpovědět
Jaká edice OpenOffice.org je nejpoužívanější?
27. 08. 2009, 18:30:51
Já office moc nepotřebuji, ale momentálně mám poslední verzi Go-OO a má chyby které základní verze nemá.
Měli by jste dát odkaz na stažení možná všech verzích s popisem jaké jsou mezi nimi rozdíly.
user avatar PetrV
Odpovědět
Jaká edice OpenOffice.org je nejpoužívanější?
27. 09. 2009, 23:06:08
Podle mě není distribucí (edicí) tolik, aby se nestíhaly průběžně sledovat. OpenOffice.org, Go-OO, Novell OO, Oxygen OO, 602Office plus případně nějaký věci pro linux a Mac OS.
Jsem pro, co uvádí pisatel přede mnou, uvádět zde základní rozdíly mezi edicemi a dávat na ně linky. Tenhle portál není majetkem Sunu a může si to dovolit. Pro mě to není, já vím, jaká je stránka GoOO, ale ostatní třeba o dalších edicích nevědí.
Prosím předchozího pistaele, aby uvedl chyby, které GoOO má. Budu za ně moc vděčný, rád bych si pak na ně dával pozor a nebo se vrátil k sunovské edici. Děkuji.
user avatar PetrV
Odpovědět
A co další edice?
27. 09. 2009, 23:10:25
Ještě mě napadá, k uvedenému výčtu by se mohlo připojit PlusOffice a Lotus Symphony. Možná je těch edic (říká se tomu fork?) ještě více. ALe myslím, že už asi ne. Či se pletu? Kolik jich vlastně je?
user avatar Atila III
Odpovědět
Novell OpenOffice.org edititon
11. 02. 2010, 10:10:56
Není náhodou Novell OpenOffice.org edititon to samé jako Go-OO?
user avatar Hyst
Odpovědět
Jaká edice OpenOffice.org je nejpoužívanější?
21. 02. 2010, 03:06:41
The OxygenOffice variant is built on top of Go-OO!. Available from sourceforge
oxygen neni vubec 3.2 ale Go cestinu u 3.2 ma :)

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz