Společnost QCM hledá posily týmu

Společnost QCM, s.r.o., provozovatel portálů LinuxEXPRES.cz , OpenOffice.cz , MandrivaLinux.cz a platinový partner společnosti Mandriva, S.A. hledá pro pracoviště v Brně zaměstnance na pozici Account manager se zaměřením na webové aplikace a obchodník se specializací na Linux a virtualizaci .  

Pracovní náplň Account managera je zaměřena na internetové produkty a služby QCM. Jeho práce spočívá v péči o významné stávající zákazníky, rozvoj obchodních případů a budování nových kontaktů.

Obchodník IT specialista se zaměřením Linux a virtualizaci se bude zabývat především prodejem linuxových a open source aplikací, VMware a tvorbou i údržbou produktového portfolia.

U obou profesí je kladen důraz na dynamický a kreativní způsob práce, komunikační schopnosti a umění jednat se zákazníky, přiměřenou znalost a zkušenosti z podobné činnosti. Podrobnost o pozicích naleznete na http://www.qcm.cz/kariera.

IBM POWER
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Jak uvést elektronický podpis do života

podpisÚplně správně bychom měli mluvit o biometrickém elektronickém podpisu. Biometrická data jsou totiž důležitým předpokladem pro případné ověření podpisu v případě, že to bude nutné.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz