Stickfish přináší jako první na český trh nové x86-64 stroje Sun

Sun Microsystems se po letech odmítání pustil do výroby x86 kompatibilních počítačů. Přišla tak generace extrémně výkonných pracovních stanic a serverů, které se vyznačují vynikající kvalitou zpracování, jíž jsou výrobky Sun proslulé, ale zároveň umožní provozování širokého spektra operačních systémů (včetně MS Windows). To vše za cenu výrazně nižší než u SPARC strojů, které byly navíc odkázány na Solaris, případně Linux. Za necelý rok, po který jsou servery a stanice x86-64 na trhu, se stal Sun největším dodavatelem této platformy a nechal za sebou tradiční dodavatele x86.  

Stickfish začíná nové stanice Sun Ultra 20 nabízet i v České republice téměř okamžitě po jejich uvedení na trh ve Spojených státech. Máte tak možnost získat zbrusu nový stroj, u něhož nejde jen o kvalitu hardwaru a poskytovanou podporu -- i samotná skříň napoví, o jak robustní a nekompromisní systém se jedná. Hrubá síla 64bitových procesorů AMD Opteron nejlépe vynikne právě v odpovídajícím balení, které svou strohou přímočarostí zastiňuje pokusy ostatních výrobců. Neposlední konkurenční výhodou je již dodávaná technologie dual-core, která je dostupná nejen pro výkonné servery, ale i ve stanici Sun Ultra 20.

Uplatnění

Ať už chcete nemilosrdně výkonného dříče pro vývojářské aktivity nebo provozování náročných grafických a výpočetních operací, nebo máte zálusk na vyladěnou sestavu pro hraní nejnovějších graficky intenzivních akcí -- Sun Ultra 20 bude mít připravenu variantu právě pro vás.

Výkon

Často omílaný poměr ceny a výkonu dosahuje v případě nových stanic Sun Ultra 20 hodnot, které zahanbují ostatní 64bitové systémy na trhu. V benchmarku OCUS předčila Ultra 20 stroje od firem HP i Dell o více než třídu. V benchmarku SciMark kralovala také suverénně a stanovila světový rekord, což z ní dělá nejrychlejší stanici současnosti.

64bit.cz

Další informace a možnost objednávky tří základních konfigurací naleznete na nově založeném webu 64bit.cz. V nejbližší době budou díky společnosti Stickfish dostupné i výhodné sady, ve kterých získá zákazník k pořizované stanici Sun Ultra 20 i distribuci Sun Java Desktop System za zlomek ceny.

Staňte se prvními zákazníky Sun Ultra 20 ve východní Evropě a objednejte si svůj AMD Opteron „server“ v krásném provedení ještě dnes na 64bit.cz

.

redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz