Stickfish přináší jako první na český trh nové x86-64 stroje Sun

Sun Microsystems se po letech odmítání pustil do výroby x86 kompatibilních počítačů. Přišla tak generace extrémně výkonných pracovních stanic a serverů, které se vyznačují vynikající kvalitou zpracování, jíž jsou výrobky Sun proslulé, ale zároveň umožní provozování širokého spektra operačních systémů (včetně MS Windows). To vše za cenu výrazně nižší než u SPARC strojů, které byly navíc odkázány na Solaris, případně Linux. Za necelý rok, po který jsou servery a stanice x86-64 na trhu, se stal Sun největším dodavatelem této platformy a nechal za sebou tradiční dodavatele x86.  

Stickfish začíná nové stanice Sun Ultra 20 nabízet i v České republice téměř okamžitě po jejich uvedení na trh ve Spojených státech. Máte tak možnost získat zbrusu nový stroj, u něhož nejde jen o kvalitu hardwaru a poskytovanou podporu -- i samotná skříň napoví, o jak robustní a nekompromisní systém se jedná. Hrubá síla 64bitových procesorů AMD Opteron nejlépe vynikne právě v odpovídajícím balení, které svou strohou přímočarostí zastiňuje pokusy ostatních výrobců. Neposlední konkurenční výhodou je již dodávaná technologie dual-core, která je dostupná nejen pro výkonné servery, ale i ve stanici Sun Ultra 20.

Uplatnění

Ať už chcete nemilosrdně výkonného dříče pro vývojářské aktivity nebo provozování náročných grafických a výpočetních operací, nebo máte zálusk na vyladěnou sestavu pro hraní nejnovějších graficky intenzivních akcí -- Sun Ultra 20 bude mít připravenu variantu právě pro vás.

Výkon

Často omílaný poměr ceny a výkonu dosahuje v případě nových stanic Sun Ultra 20 hodnot, které zahanbují ostatní 64bitové systémy na trhu. V benchmarku OCUS předčila Ultra 20 stroje od firem HP i Dell o více než třídu. V benchmarku SciMark kralovala také suverénně a stanovila světový rekord, což z ní dělá nejrychlejší stanici současnosti.

64bit.cz

Další informace a možnost objednávky tří základních konfigurací naleznete na nově založeném webu 64bit.cz. V nejbližší době budou díky společnosti Stickfish dostupné i výhodné sady, ve kterých získá zákazník k pořizované stanici Sun Ultra 20 i distribuci Sun Java Desktop System za zlomek ceny.

Staňte se prvními zákazníky Sun Ultra 20 ve východní Evropě a objednejte si svůj AMD Opteron „server“ v krásném provedení ještě dnes na 64bit.cz

.

 
 
woo jaw demo hz