Tisková zpráva k příležitosti spuštění nového portálu

Společnost QCM spustila nový portál pro všechny uživatele kancelářského balíku OpenOffice.org.  

 

Naším cílem je seznámit uživatele osobních počítačů s tímto produktem a nabídnout jim pomoc v podobě zajímavých článků, návodů a rad, jak postupovat při řešení různých problémů. Doufáme, že se portál stane domovem většiny z vás. Naší volbou byla, a vždy bude, technologie založená na otevřených zdrojových kódech.

Brno, Česká republika - 16. listopadu 2004

OpenOffice.org

OpenOffice.org je plnohodnotný kancelářský balík budoucnosti. Podporuje otevřené standardy založené na XML. Dokáže ukládat vaše dokumenty do formátu PDF a SWF (Macromedia Flash). Dostupné zdrojové kódy vám umožní změnit chování celého balíku nebo přidávat stále nové a nové funkce. Sdílení dokumentů po celém světě je snazší než kdykoliv předtím díky doposud nejlepší kompatibilitě s kancelářským balíkem Microsoft Office vůbec. Lokalizace do více než třiceti jazyků zjednodušuje práci na mezinárodní úrovni.

Kancelářský balík OpenOffice.org je plně multiplatformní. Je tedy schopen běhu na všech počítačích s operačním systémem Microsoft Windows, GNU/Linux, Sun Solaris i MacOS X. Nejen že na všech platformách stejně vypadá, ale stejné je i jeho ovládání.

Používáte kancelářský balík Microsoft Office? Hledáte plnohodnotnou náhradu? Vaší volbou může být OpenOffice.org!

O QCM, s.r.o.

QCM je společnost disponující schopnými odborníky a rozsáhlými zkušenostmi s nasazováním operačního systému GNU/Linux v českých i zahraničních firmách. Začátkem roku 2002 bylo rozšířeno portfolio aktivit o distribuci a podporu produktů společnosti Mandrakesoft, které vyústilo v úzkou spolupráci na stávajících i nových projektech. Hlavním cílem QCM je poskytování komplexních řešení pro podnikovou klientelu založených na otevřených standardech. Rozsah činosti se pohybuje od návrhu a implementace počítačových sítí, až k vývoji vlastních aplikací.

Kontaktní informace

David Horký
Jednatel společnosti QCM, s.r.o.

redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 
 
 
woo jaw demo hz