Zveme vás na Databázový svět 2008

komercni.png Letošní – v pořadí již šestý – ročník nejvýznamnější české čistě databázové konference proběhne ve čtvrtek 13. listopadu 2008 ve Zlíně. Konferenci pořádá informační portál o databázových technologiích Databázový svět (www.dbsvet.cz) a Centrum pro výzkum informačních systémů (www.cvis.cz). Nosným tématem jsou aktuální trendy v databázích . Konference se v posledních letech pravidelně účastní na tři stovky účastníků.  

Jednodenní akce je zaměřena na problematiku využití databázových technologií v praxi. Klade si za cíl seznámit účastníky s teoretickými i praktickými novinkami a zajímavostmi v celé široké škále možných využití s ohledem na důležitost správy dat a zpracování informací.

V rámci konference budou slavnostně vyhlášeny výsledky již osmého ročníku soutěže Databázový produkt roku 2008, která probíhá formou čtenářské ankety a hlasování odborné komise.

Letos bude podobně jako v předchozích letech vstup na konferenci zcela zdarma, a to včetně oběda a občerstvení. Podmínkou je pouze a jen registrace. Více informací najdete na adrese http://www.dbsvet.cz.

 

 

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 
 
 
woo jaw demo hz