100 000 poděkování

Peníze The Document Foundation děkuje za sto tisíc dárcovských příspěvků, které přišly v 500 dnech. Průměrně jich tedy každý den dorazilo 200.  

The Document Foundation prostřednictvím Itala Vignoliho děkuje všem, kdo přispěli na vývoj kancelářského balíku LibreOffice a další související záležitosti – například pořádání hackfestů, stánky a výstavách a konferencích, pořízení netbooků pro dobrovolníky hledající chyby nebo na posilování infrastruktury.

V období od 1. května 2013 do 13. září 2014, tedy za období 500 dnů, přišlo 100 000 dárcovských příspěvků. Na jeden den jich tedy připadá v průměru 200. Ukázalo se tak, že pro takto velký projekt není nezbytně nutná podpora jediné velké firmy, nýbrž že ho lze úspěšně provozovat s větší diverzifikací, za podpory dobrovolníků a individuálních dárců.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz