23. 12. 2019: Další Bug Hunting Session

bug_hunting12_2019.png Na pondělí 23. prosince 2019 se chystá další akce zaměřená na hledání chyb v chystané verzi LibreOffice 6.4 – Bug Hunting Session. Česká komunita LibreOffice hledá grafika na úpravu taháků LibreOffice. Kupte si českou knihu o LibreOffice Writer.  

Bug Hunting Session pro LibreOffice 6.4

LibreOffice QA team chystá na 23. prosince 2019 další Bug Hunting Session. Účelem bude najít a reportovat co nejvíce chyb v chystané verzi LibreOffice 6.4, přičemž v této verzi LibreOffice jde o druhou takovou akci. Zájemci si mohou stáhnout a nainstalovat vývojové verze LibreOffice. V čase 8:00-20:00 SEČ jim budou k dispozici mentoři, kteří jsou připravení jim v testování pomáhat a odpovídat na dotazy, a to na IRC kanále #libreoffice-qa a Telegramu. Další informace lze najít na Wiki.

Bug Hunting Session 6.4 RC1

Aktualizace taháků pro LibreOffice

Česká komunita hledá grafika pro grafickou úpravu taháků pro LibreOffice. Jejich aktuální podobu je možno najít na naší stránce. Při návrhu taháků by bylo vhodné dodržovat barvy a branding LibreOffice, uvedený na Wiki stránce projektu. Obsah taháků chceme zachovat. Výstupní formát taháků je PDF pod licencí Creative Commons (CC-BY-SA), ale rádi bychom obdrželi i zdrojové soubory, ideálně upravitelné v open-source aplikacích pro případnou pozdější úpravu. Zájemce prosíme o zapojení přes systém Umsemumtam.

LibreOffice Writer – praktický průvodce stále v prodeji

Zájemcům je stále k dispozici skvělá kniha bývalého dlouholetého šéfredaktora OpenOffice.cz Vlastimila Otta LibreOffice Writer – praktický průvodce. Knihu vydalo v roce 2014 sdružení CZ.NIC a je stále velmi aktuální. Je ideální pro všechny zájemce o Writer, neboť poskytuje informace stylem how to – tedy rychle, na základě konkrétních usecasů, které uživatelé řeší. Kniha stojí 299 Kč a lze ji sehnat i v běžné distribuční síti (například Luxor).

LibreOffice Writer - Praktický průvodce

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 22
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz