Abra a OpenOffice.org

Ekonomický systém Abra podporuje ve své nové verzi také práci s kancelářským balíkem OpenOffice.org.  

Ekonomický systém Abra podporuje ve své nové verzi také práci s kancelářským balíkem OpenOffice.org. Sestavy z účetnictví je možné ukládat pro použití s OpenOffice.org. Čekáme na další informace od výrobce pro zveřejnění. Myslíte si, že výrobců, kteří podporují OO.o bude přibývat?

Komentáře

user avatar MiZ
Odpovědět
A to máte odkud?
10. 07. 2005, 16:27:14
Já jsem poměrně aktivní uživatelem ABRA G3 a náměty na používání OpenOffice formátu v G3 už přes bombarduji Aktis. A o ničem nevím. A Aktis ani nic takového neanoncoval. Je pravda, že poslední verzi G3 5.02.12 jsem dopodrobna neprozkoumal. Podle mých informací by měla být komponenta pro ukládání dat nová ve verzi 5.03. Ale protože se může jednat také o jiné IS než jsou G2/G3/G4, tak se ptám. Odkud tuto informaci máte?
user avatar fipa
Odpovědět
info
10. 07. 2005, 18:46:45
Zdravim,

informace mame primo od vyrobce a cekame na dalsi info, abychom se s vami podelili ;-)
user avatar GeBu
Odpovědět
Re: A to máte odkud?
27. 07. 2005, 14:24:10
Já jsem u nás instaloval program ABRA G2 a tuto zprávu jsem dostal přímo od distributora Bohumíra Touška http://www.eu.cz/bohumir-tousek/ viz http://www.effatha.cz/chat/default.asp?id=7 (příspěvek z 15. 6. 2005) a předal jsem ji Filipovi a ten ji pokud vím ověřoval přímo u Aktisu. Mimochodem jsem Aktis taky na OpenOffice.org dotazoval, protože MS Office nemáme. S OOo jsme velmi spokojení :).

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz