Adfinis a TDF vyhlašují soutěž v tvorbě šablon

LibreOffice_NEW.png Společnost Adfinis ve spolupráci s nadací TDF vyhlašuje soutěž o finanční ceny ve výrobě šablon pro LibreOffice.  

O soutěži

Švýcarská společnost Adfinis 10. prosince 2020 spolu s nadací TDF vyhlásila soutěž ve tvorbě šablon pro LibreOffice Writer, Calc a Impress. Informaci přinesl blog nadace.

Tvorba šablon je nikdy nekončící proces. Řadu z nich mohou zájemci najít na webu LibreOffice, avšak požadavky uživatelů bývají rozmanité. Společnost Adfinis, člen poradního výboru nadace TDF a přispěvatel do LibreOffice, se proto rozhodla vyhlásit soutěž ve výrobě šablon pro aplikace Writer, Calc a Impress. Na svém webu také uvádí podmínky soutěže – šablony musí být prezentovány pod licencí CC0, to samé se týká veškerého obsahu – písma, obrázky (přejaté nebo vlastní) a grafika. Termín dodání je 31. ledna 2020. Jak uploadovat a s další podmínky najdou zájemci na odkazované stránce společnosti Adfinis.

libreoffice_icons.png

Výhra

Šest nejlepších tvůrců šablon bude odměněno částkou ve výši 500 švýcarských franků a merchem z kolekce nadace TDF. Vítězné šablony budou též prezentovány na konferenci FOSDEM.

(Jako ve škole) Průměr: 3.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz