Adventní tipy 2016 pro LibreOffice

Informace Podobně jako před rokem, také letos můžete číst adventní tipy pro LibreOffice.  

Italo Vignoli, jenž je v The Document Foundation odpovědný za prezentaci navenek, opět v prosinci zveřejňuje na blogu TDF adventní tipy pro LibreOffice. Každý den si tak můžete přečíst něco nového.

Z dosud vydaných tipů se tak například dozvíte, kde stahovat starší verze LibreOffice, jak je to s formátem OpenDocument v britské státní správě nebo jak je to s „novinovými výstřižky“ o LibreOffice.

Během posledních týdnů byly také zveřejněny dvě další várky videozáznamů z LibreOffice Conference (tady a tady). Pokud jste tedy na konferenci nebyli (nebo jste nebyli na konkrétní přednášce, třeba kvůli souběhu zajímavých témat), můžete si je pustit.

(Jako ve škole) Průměr: 1.43 | Hodnotilo: 7
 

Komentáře

user avatar neutr
Odpovědět
Adventní tipy 2016 pro LibreOffice
7. 12. 2016, 09:20:33
Já jsem asi kliknul na špatné hodnocení. Koukám že je zde 2,5 a myslím že před tím tady byla jednička - nejspíš jsem se spletl - omlouvám se.
user avatar Lukáš Jelínek
Odpovědět
Re:Adventní tipy 2016 pro LibreOffice
7. 12. 2016, 12:13:53
Nevadí ;-)

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz