Aktualizace LibreOffice 7.5.1 přináší přes 90 oprav

Měsíc po vydání LibreOffice 7.5 Community přichází na řadu její první aktualizace.  

Nadace The Document Foundation oznámila vydání prvního opravného balíku LibreOffice 7.5.1 Community, vycházející téměř přesně měsíc po vydání hlavní verze LibreOffice 7.5. Aktualizace opravuje 92 chyb a regresí (jejich přehled zde a zde).

Balík LibreOffice 7.5.x je určen pro komunitní uživatele tohoto kancelářského balíku. Kvůli možným závažným chybám se nedoporučuje její nasazení v komerční sféře  a v administrativě. Pro takové určení jsou k dispozici komerční verze partnerů ekosystému LibreOffice - vývojářů tohoto projektu. Z prostředků získaných tímto způsobem je hrazen další vývoj LibreOffice, proto velmi doporučujeme všem, kteří by chtěli provozovat LibreOffice vádělečně nebo ve státní správě, aby tuto možnost využili.

LibreOffice 7.5.1 je k dispozici pro Linux, Windows a Mac OS X na české stránce LibreOffice. O novinkách v LibreOffice 7.5 jsme informovali v souvislosti s vydáním hlavní verze, bude následovat podrobný soupis všech důležitých změn.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz