Apache OpenOffice 4.0.1 přidává 9 nových jazyků

Apache OpenOffice Dnes byla vydána verze 4.0.1 kancelářského balíku Apache OpenOffice. Přestože jde jen o „opravnou“ verzi, přidává překlad do devíti nových jazyků.  

Apache Software Foundation dnes vydala verzi 4.0.1 kancelářského balíku Apache OpenOffice. Jde o opravnou verzi, obsahuje tedy především opravy různých chyb, například v přepínání postranních panelů, exportu do HTML, formátování pravdivostních hodnot nebo práci se schránkou při přenosu rastrových obrázků.

Byly ale také přidány překlady do devíti nových jazyků, mezi něž patří kupříkladu polština, švédština nebo vietnamština. Další překlady – včetně češtiny – byly vylepšeny/aktualizovány. Nová verze také výrazně rychleji ukládá do formátu XLS (zrychlení o více než 230 %).

Novou verzi si můžete stáhnout například zde.

(Jako ve škole)
 

Komentáře

user avatar Jozef Hirčko
Odpovědět
Apache OpenOffice 4.0.1 přidává 9 nových jazyků
2. 10. 2013, 13:10:18
Zhodou okolností som sa deň pred aktualizáciou vrátil od LO k AOO.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz