Apache OpenOffice má 200 milionů stažení

Apache OpenOffice Kancelářský balík Apache OpenOffice dosáhl 200 milionů stažení (od května 2012, kdy balík vznikl přejmenováním OpenOffice.org).  

Přestože vývojová aktivita u kancelářského balíku Apache OpenOffice byla v poslední době nízká a dokonce se diskutovalo o případném ukončení projektu, zájemci balík stále stahují a celkový počet stažení dosáhl 200 milionů. Tato hodnota se počítá od okamžiku, kdy byly vydána první verze pod tímto názvem, tedy od května 2012.

Největší zájem byl zaznamenán 9. října 2013, kdy dosáhl téměř čtvrt milionu (přesně to bylo 241 987 stažení); aktuálně osciluje okolo 120 tisíc stažení denně. Do uvedených počtů se samozřejmě nezahrnuje šíření přes linuxové distribuce.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 5
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz