Apache OpenOffice překročil dvanáct milionů stažení, vydává verzi 3.4.1

novinky.png O OpenOffice.org v inkubátoru Apache je stále obrovský zájem. Dokládá to přes dvanáct milionů stažení, nová verze a rozhraní pro sběr podnětů od uživatelů.  

Apache OpenOffice je stále živé

Apache OpenOfffice se má čile k světu. Dokládá to nejen nová verze 3.4.1, ale také přes dvanáct milionů stažení, které bylo překročeno 19. 8. 2012. Apache OpenOffice 3.4.1 si můžete stáhnout v různých verzích a taky pro nejrůznější operační systémy.

To, že už bylo staženo více než dvanáct milionů kopií, ukazuje webová stránka OpenOffice/stats. Svědčí to o tom, že je o tento kancelářský balík stále veliký zájem. Na zmíněných stránkách si můžete všimnout, že graf je interaktivní, což znamená, že po přejezdu myší po grafu se vám bude ukazovat datum i počet stažení do daného dne. Nesmíte mít ale ve svém prohlížeči pro danou webovou stánku povoleny některé doplňky typu Adblock, Flashblock apod.

Doplňky, šablony a rozšíření

Různé doplňky, šablony a rozšíření byly v OpenOffice.org velmi populární a oblíbené a jsou stále ke stažení na původním umístění. Na  našich stránkách si ale také můžete stáhnout mnoho doplňků, které vám usnadní práci.
(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz