Apache OpenOffice překročil dvanáct milionů stažení, vydává verzi 3.4.1

novinky.png O OpenOffice.org v inkubátoru Apache je stále obrovský zájem. Dokládá to přes dvanáct milionů stažení, nová verze a rozhraní pro sběr podnětů od uživatelů.  

Apache OpenOffice je stále živé

Apache OpenOfffice se má čile k světu. Dokládá to nejen nová verze 3.4.1, ale také přes dvanáct milionů stažení, které bylo překročeno 19. 8. 2012. Apache OpenOffice 3.4.1 si můžete stáhnout v různých verzích a taky pro nejrůznější operační systémy.

To, že už bylo staženo více než dvanáct milionů kopií, ukazuje webová stránka OpenOffice/stats. Svědčí to o tom, že je o tento kancelářský balík stále veliký zájem. Na zmíněných stránkách si můžete všimnout, že graf je interaktivní, což znamená, že po přejezdu myší po grafu se vám bude ukazovat datum i počet stažení do daného dne. Nesmíte mít ale ve svém prohlížeči pro danou webovou stánku povoleny některé doplňky typu Adblock, Flashblock apod.

Doplňky, šablony a rozšíření

Různé doplňky, šablony a rozšíření byly v OpenOffice.org velmi populární a oblíbené a jsou stále ke stažení na původním umístění. Na  našich stránkách si ale také můžete stáhnout mnoho doplňků, které vám usnadní práci.
(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Irena Šafářová

Irena Šafářová

Irena Šafářová

 
IT Systems - předplatné

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz