Byl vydán LibreOffice 3.6.3

novinky.png The Document Foundation oznámila vydání verze LibreOffice 3.6.3. Kancelářský balík je možné stáhnout pro operační systémy Windows, Mac OS X a Linux v různých jazycích. Čeština mezi nimi nechybí.  

The Document Foundation oznámila vydání LibreOffice 3.6.3

Dne 1. 11. 2012 byla vydána verze LibreOffice 3.6.3. Lidé z nadace The Document Foundation podotýkají, že je to další krok ke zlepšování celkové kvality a stability pro nasazení tohoto kancelářského balíku do organizací a podniků všech velikostí.

„LibreOffice se rychle stal de facto standardem pro migraci na bezplatný kancelářský balík. Hybnou silou takového pokroku je velká základna 550 vývojářů, takže LibreOffice je jeden z nejrychleji rostoucích projektů svobodného softwaru.“ říká se dále v článku.

LibreOffice 3.6.3 si můžete stáhnout z domovských stránek. Pokud budete chtít stahovat v jiné jazykové mutaci nebo si chcete zvolit operační systém, navštivte stránku se širším výběrem.

(Jako ve škole) Průměr: 1.67 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Irena Šafářová

Irena Šafářová

Irena Šafářová

 
 
 
woo jaw demo hz