Byl vydán LibreOffice 3.6.3

novinky.png The Document Foundation oznámila vydání verze LibreOffice 3.6.3. Kancelářský balík je možné stáhnout pro operační systémy Windows, Mac OS X a Linux v různých jazycích. Čeština mezi nimi nechybí.  

The Document Foundation oznámila vydání LibreOffice 3.6.3

Dne 1. 11. 2012 byla vydána verze LibreOffice 3.6.3. Lidé z nadace The Document Foundation podotýkají, že je to další krok ke zlepšování celkové kvality a stability pro nasazení tohoto kancelářského balíku do organizací a podniků všech velikostí.

„LibreOffice se rychle stal de facto standardem pro migraci na bezplatný kancelářský balík. Hybnou silou takového pokroku je velká základna 550 vývojářů, takže LibreOffice je jeden z nejrychleji rostoucích projektů svobodného softwaru.“ říká se dále v článku.

LibreOffice 3.6.3 si můžete stáhnout z domovských stránek. Pokud budete chtít stahovat v jiné jazykové mutaci nebo si chcete zvolit operační systém, navštivte stránku se širším výběrem.

(Jako ve škole) Průměr: 1,67 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Irena Šafářová

Irena Šafářová

Irena Šafářová

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


LinuxEXPRES (news 300px)
 
 
woo jaw demo hz