Byl vydán LibreOffice 3.6.3

novinky.png The Document Foundation oznámila vydání verze LibreOffice 3.6.3. Kancelářský balík je možné stáhnout pro operační systémy Windows, Mac OS X a Linux v různých jazycích. Čeština mezi nimi nechybí.  

The Document Foundation oznámila vydání LibreOffice 3.6.3

Dne 1. 11. 2012 byla vydána verze LibreOffice 3.6.3. Lidé z nadace The Document Foundation podotýkají, že je to další krok ke zlepšování celkové kvality a stability pro nasazení tohoto kancelářského balíku do organizací a podniků všech velikostí.

„LibreOffice se rychle stal de facto standardem pro migraci na bezplatný kancelářský balík. Hybnou silou takového pokroku je velká základna 550 vývojářů, takže LibreOffice je jeden z nejrychleji rostoucích projektů svobodného softwaru.“ říká se dále v článku.

LibreOffice 3.6.3 si můžete stáhnout z domovských stránek. Pokud budete chtít stahovat v jiné jazykové mutaci nebo si chcete zvolit operační systém, navštivte stránku se širším výběrem.

(Jako ve škole) Průměr: 1.67 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Irena Šafářová

Irena Šafářová

Irena Šafářová

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz