Finální verze LibreOffice 3.6 je rychlejší a podporuje více formátů

novinky.png Včera dne 8. 8. nadace The Document Foundation oznámila vydání finální verze kancelářského balíku LibreOffice 3.6. Opravuje několik chyb, ale najdou se i nové funkce – např. možnost importovat formát grafického programu CorelDraw a Office SmartArt, celkové zrychlení odezvy, vylepšení uživatelského rozhraní apod.  

LibreOffice 3.6 je tu

Dne 8. 8. 2012 bylo oznámeno nadací The Document Foundation vydání LibreOffice 3.6. Nejnovější verze opravuje chyby, disponuje dílčími zlepšeními, zvyšuje výkon, vylepšuje uživatelské rozhraní atd. Na mnohé vlastnosti se můžete podívat do prvního z článků LibreOffice 3.6 v novém kabátě (1) – vzhled a chyby na našem webu. V druhém z článků s názvem LibreOffice 3.6 v novém kabátě (2) – Vylepšení ergonomie a přidání nových funkcí se dozvíte o dalších novinkách této verze. Pokud byste rádi originální zprávu v angličtině i s působivými obrázky, prostudujte si ji na webu nadace.

Jak na instalaci

poznámkách k vydání se např. dozvíte, jak přejít na novou verzi ve všech zásadních operačních systémech – Windows, Linux a Mac OS X. Jsou tam nastíněny možné problémy a jak jim předejít.

LibreOffice 3.6 můžete stahovat na stránce Download

Nový splash screen je laděný do zelené barvy a stejně tak i startovací centrum

(Jako ve škole) Průměr: 2.33 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Irena Šafářová

Irena Šafářová

Irena Šafářová

 

Public Relations

Jak uvést elektronický podpis do života

podpisÚplně správně bychom měli mluvit o biometrickém elektronickém podpisu. Biometrická data jsou totiž důležitým předpokladem pro případné ověření podpisu v případě, že to bude nutné.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz