Canonical novým členem poradního výboru TDF

Canonical Novým členem poradního výboru The Document Foundation se stala firma Canonical, spojená především s linuxovou distribucí Ubuntu.  

Před časem jsme informovali o tom, že se členy poradního výboru The Document Foundation staly desktopové projekty KDE a GNOME (a podobně i TDF vstoupila do těchto projektů). Nyní přibyl do tohoto výboru další významný člen: firma Canonical.

Canonical stojí především za populární linuxovou distribucí Ubuntu, ale významně se angažuje i v LibreOffice. „Canonical je již od počátku aktivním členem komunity LibreOffice a je také jedním z nejčastějších sponzorů LibreOffice Conference. Tím, že se Canonical stane členem poradního výboru, poskytne své zkušenosti a vhledy potřebné pro větší rozšíření svobodného softwaru – a LibreOffice – ve firmách a veřejné správě na celém světě,“ komentovala událost Marina Latini, předsedkyně TDF.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz