Co bude nového v OpenOffice.org 3.1

Na serveru OOo Ninja vyšly informace o připravované verzi kancelářského balíku OpenOffice.org 3.1.  

Vývojáři údajně zapracovali na 1000 úprav. Jedná se o vyhlazování čar v kresbách, lepší přesouvání objektů, průhledné označení textu, zlepšení os v grafech, lepší práce s odkazy, vyspělejší podpora lokalizací a mnoho dalšího. Verze by měla vyjít 26. března 2009. Celý článek

(Jako ve škole) Průměr: 1,50 | Hodnotilo: 6
 

Komentáře

user avatar Petr V.
Odpovědět
Co bude nového v OpenOffice.org 3.1
29. 01. 2009, 00:04:09
Za článek a upozornění díky, pakliže to, co se v odkazu píše, bude pravda, pak bude opravdu stát za to používat OOo i jinak než jako writer a math. (Příp. Calc, ovšem.) Těším se.
Teď ještě (zcela) předělat impress a pořádně zapracovat na rychlosti a možná i vzhledu a bude na světě produkt mimořádné hodnoty, který se nebudu bát dohazovat lidem kolem, najmě pak svým žákům.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Martin Charvát

Martin Charvát

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


LinuxEXPRES (news 300px)
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz