Co bude nového v OpenOffice.org 3.1

Na serveru OOo Ninja vyšly informace o připravované verzi kancelářského balíku OpenOffice.org 3.1.  

Vývojáři údajně zapracovali na 1000 úprav. Jedná se o vyhlazování čar v kresbách, lepší přesouvání objektů, průhledné označení textu, zlepšení os v grafech, lepší práce s odkazy, vyspělejší podpora lokalizací a mnoho dalšího. Verze by měla vyjít 26. března 2009. Celý článek

(Jako ve škole) Průměr: 1.50 | Hodnotilo: 6
 

Komentáře

user avatar Petr V.
Odpovědět
Co bude nového v OpenOffice.org 3.1
29. 01. 2009, 00:04:09
Za článek a upozornění díky, pakliže to, co se v odkazu píše, bude pravda, pak bude opravdu stát za to používat OOo i jinak než jako writer a math. (Příp. Calc, ovšem.) Těším se.
Teď ještě (zcela) předělat impress a pořádně zapracovat na rychlosti a možná i vzhledu a bude na světě produkt mimořádné hodnoty, který se nebudu bát dohazovat lidem kolem, najmě pak svým žákům.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Martin Charvát

Martin Charvát

 
IT Systems - předplatné

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz