Co očekáváte od postranního panelu v LibreOffice?

LibreOffice 5 Představy o využití postranního panelu v balíku LibreOffice mohou být různé. Dejte tu svoji najevo v uživatelské anketě.  

Postranní panel je v kancelářském balíku LibreOffice už od verze 4.1. Představy o tom, k čemu přesně tento panel využívat, se ale u různých uživatelů liší. Nyní máte možnost odpovědět na otázky v uživatelské anketě. Sběr dat bude probíhat do 18. března 2016.

Uživatelé dosud odeslali 87 chybových hlášení a požadavků na nové funkce související s postranním panelem. Panel lze vnímat různými způsoby – jako místo pro často nastavované vlastnosti (přičemž funkce se ovládají přes panely nástrojů), jako prostor pro dokování jiných panelů nebo jako prostorově efektivnější (na širokoúhlých monitorech) náhradu panelů nástrojů.

Postranní panel v LibreOffice Postranní panel v LibreOffice

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz