David Braue chválí OpenOffice pro OS X

Apache OpenOffice Přední odborný žurnalista David Braue je velmi spokojen s balíkem OpenOffice pro systém Apple OS X. Před čtyřmi měsíci na něj přešel z Microsoft Office a nechce se vracet zpět.  

David Braue patří k předním světovým odborným novinářům. Nyní píše pro magazín ZDNet, v minulosti působil jako redaktor časopisu Macworld zaměřeného na technologie firmy Apple, jejichž uživatelem zůstává i dnes.

Před čtyřmi měsíci ohlásil, že končí s používáním kancelářského balíku Microsoft Office for Mac. Nebyl s ním spokojen; vadilo mu kromě jiného, že verze pro OS X je výrazně jiná než verze pro Windows, nespolehlivá a funkčně chudší. Rozhodl se pro migraci na Apache OpenOffice.

Po čtyřech měsících používání říká, že by už neměnil. Chválí si kompatibilitu s dokumenty Microsoft Office (která je u AOO výrazně vyšší než u programu Pages dodávaného firmou Apple), stejně jako spolehlivost a hladký běh.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

22 Nabídka sportovních sázek

22betBookmaker, který od roku 2017 směřuje svou nabídku ke klientům z České republiky, si získává stále větší oblibu, a to nejen díky velmi vysokým sazbám a obrovské rozmanitosti oborů a akcí, které zahrnují sázení, ale také stránky s aktuálními novinkami, informacemi o událostech a dokonce o sekci podcastů.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz