Designing with LibreOffice: Styles and Templates

Text Styles and Templates je už druhý samostatně vydaný výňatek z obsáhlé knihy Designing with LibreOffice. Je k dispozici v elektronické i tištěné podobě.  

Designing with LibreOffice je kniha o kancelářském balíku LibreOffice, jejím autorem je Bruce Byfield. Nyní byl vydán už druhý výňatek z knihy, vhodný pro ty, kdo potřebují jen informace o daném tématickém okruhu.

První výňatek (označený ale jako druhý), Choosing Fonts, vyšel už v loňském srpnu. Nyní je tu další výňatek: Styles and Templates. Oba si můžete stáhnout ve formátech ODF a PDF nebo si objednat tištěnou verzi. Totéž se týká i kompletní knihy.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


SOLIDWORKS

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz