Designing with LibreOffice: Styles and Templates

Text Styles and Templates je už druhý samostatně vydaný výňatek z obsáhlé knihy Designing with LibreOffice. Je k dispozici v elektronické i tištěné podobě.  

Designing with LibreOffice je kniha o kancelářském balíku LibreOffice, jejím autorem je Bruce Byfield. Nyní byl vydán už druhý výňatek z knihy, vhodný pro ty, kdo potřebují jen informace o daném tématickém okruhu.

První výňatek (označený ale jako druhý), Choosing Fonts, vyšel už v loňském srpnu. Nyní je tu další výňatek: Styles and Templates. Oba si můžete stáhnout ve formátech ODF a PDF nebo si objednat tištěnou verzi. Totéž se týká i kompletní knihy.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz