Facebook tiše podporuje Markdown

Markdown Facebook zavedl – zatím jen v omezeném rozsahu – možnost formátování příspěvků pomocí formátu Markdown.  

Dosud mohly být příspěvky na Facebooku (na osobních profilech, stránkách, ve skupinách, u událostí apod.) jen čistě textové. Výjimkou byly odkazy, obrázky, „samolepky“ a pár dalších věcí, které se ale v podstatě netýkají přímo textu.

Facebook ale v nedávno době bez publicity zavedl možnost používat formát Markdown. Pomocí jednoduchých značek tak lze dávat příspěvkům bohatší podobu. Zatím se tato možnost týká jen příspěvků na zdech událostí, kde se aktivuje stiskem tlačítka označeného v obrázku červeně.

Markdown na Facebooku (nápověda ukazuje podporované značky) Markdown na Facebooku (nápověda ukazuje podporované značky)

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 4
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Dell - Precision
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak uvést elektronický podpis do života

podpisÚplně správně bychom měli mluvit o biometrickém elektronickém podpisu. Biometrická data jsou totiž důležitým předpokladem pro případné ověření podpisu v případě, že to bude nutné.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz