FOSDEM 2023: Po dvou letech prezenční

fosdem.png Po dvou letech bude FOSDEM opět probíhat prezenčně. Jako vždy zde bude vyhrazeno okénko i pro LibreOffice.   

Ve dnech 4. a 5. února 2023 proběhne v Bruselu tradiční konference FOSDEM 2023, největší open-source konference na světě, na níž se prezentují různé projekty svobodného a open-source softwaru. Své tradiční zastoupení zde má i LibreOffice se svým LibreOffice Technology DevRoom. Okénko pro LibreOffice je určeno na sobotu 4. února od 15 do 19 hodin.

Zájemci jsou vyzýváni k účasti a k prezentaci příspěvků. Ty by se měly týkat technologií LibreOffice, formátu ODF, lokalizace, kódování, QA, UX, dokumentace, doplňků, migrací a podobně. Délka příspěvků je omezena na 15 až 20 minut včetně dotazů.

Zájemci se musí přihlásit na webu penta.fosdem.org, kde zaregistrují sebe a svůj příspěvek. Termín je do 11. prosince 2022. O dva dny později budou oznámeny témata vybraných příspěvků a 15. prosince budou prezentovány v itineráři DevRoomu.

FOSDEMPřidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz