FOSDEM Call for Papers

FOSDEM Hledají se přednášející pro společný stream balíků Apache OpenOffice a LibreOffice na konferenci FOSDEM. Příspěvky lze posílat do 7. prosince.  

Ve dnech 30. a 31. ledna 2016 se bude Bruselu konat pravidelná konference FOSDEM (pravděpodobně největší evropská konference zaměřená na svobodný software). První den konference bude probíhat kromě jiného také společný stream (devroom) kancelářských balíků Apache OpenOffice a LibreOffice.

Kdo má zájem na konferenci vystoupit, může do 7. prosince poslat svůj příspěvek (název, abstrakt, osobní údaje atd.). Vybraní přednášející budou informováni 15. prosince. Délka přednášky je omezena na 20 minut.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Dell - Latitude
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak uvést elektronický podpis do života

podpisÚplně správně bychom měli mluvit o biometrickém elektronickém podpisu. Biometrická data jsou totiž důležitým předpokladem pro případné ověření podpisu v případě, že to bude nutné.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz