FOSDEM Call for Papers

FOSDEM Hledají se přednášející pro společný stream balíků Apache OpenOffice a LibreOffice na konferenci FOSDEM. Příspěvky lze posílat do 7. prosince.  

Ve dnech 30. a 31. ledna 2016 se bude Bruselu konat pravidelná konference FOSDEM (pravděpodobně největší evropská konference zaměřená na svobodný software). První den konference bude probíhat kromě jiného také společný stream (devroom) kancelářských balíků Apache OpenOffice a LibreOffice.

Kdo má zájem na konferenci vystoupit, může do 7. prosince poslat svůj příspěvek (název, abstrakt, osobní údaje atd.). Vybraní přednášející budou informováni 15. prosince. Délka přednášky je omezena na 20 minut.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

22 Nabídka sportovních sázek

22betBookmaker, který od roku 2017 směřuje svou nabídku ke klientům z České republiky, si získává stále větší oblibu, a to nejen díky velmi vysokým sazbám a obrovské rozmanitosti oborů a akcí, které zahrnují sázení, ale také stránky s aktuálními novinkami, informacemi o událostech a dokonce o sekci podcastů.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz