Galicie zveřejnila výukové materiály pro LibreOffice a Linux

Galicie Španělské autonomní společenství Galicie zveřejnilo k použití zdarma své výukové materiály pro kancelářský balík LibreOffice a operační systém Linux. Jsou k dispozici jak v PDF, tak i v dalších formátech, včetně EPUB pro elektronické čtečky.  

Galicie je jedním z autonomních společenství Španělského království. Na jaře letošního roku zahájila migraci své veřejné správy na kancelářský balík LibreOffice a formát OpenDocument.

Nyní společenství zveřejnilo své výukové materiály pro kancelářský balík LibreOffice a operační systém Linux. Materiály jsou k dispozici zdarma pod licencí CC-BY-SA 3.0, a to ve čtyřech formátech: PDF, EPUB, ELP a SCORM – bohužel ale pouze ve španělštině.

(Jako ve škole) Průměr: 2.33 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz