Getting Started with LibreOffice 5.1

LibreOffice 5 Oficiální příručka k LibreOffice pro začátečníky byla aktualizována pro verzi balíku 5.1. Můžete si ji zdarma stáhnout nebo si ji koupit v tištěné podobě.  

Kniha Getting Started with LibreOffice je oficiální příručkou ke kancelářskému balíku LibreOffice určenou především uživatelům, kteří s balíkem teprve začínají. Nově je k dispozici i pro LibreOffice 5.1.

Příručku si můžete zdarma stáhnout v elektronické podobě (PDF, ODT) nebo si ji objednat jako tištěnou knihu (zisk z prodeje bude použit ve prospěch komunity).

Ukázka z Getting Started with LibreOffce 5.1 (© LibreOffice Documentation Team, GPL 3.0+ / CC BY 4.0+) Ukázka z Getting Started with LibreOffce 5.1 (© LibreOffice Documentation Team, GPL 3.0+ / CC BY 4.0+)

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz