Hledá se dějiště LibreOffice Conference 2018

Dotaz The Document Foundation hledá dějiště pro příští ročník LibreOffice Conference. Ten letošní se bude konat v Římě.  

Přestože se letošní ročník LibreOffice Conference bude konat až za půl roku (v Římě), organizace The Document Foundation už hledá dějiště konference pro příští rok. Požadavky jsou popsány na příslušné wikistránce.

Konference se koná vždy v období září až listopadu, optimálně v září. Návrhy lze podávat do 30. června u musejí obsahovat informace o náležitém personálním zajištění (konkrétní členy týmu, jejich role a časové možnosti), o pořádající organizaci, prostoru/areálu pro konferenci, možnostech ubytování atd.

LibreOffice Conference 2017 bude v Římě LibreOffice Conference 2017 bude v Římě

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Alvao
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Seznamte se s českou doménou

Máte vlastní doménu nebo se chystáte ji zaregistrovat? Myslíte také na její důkladné a profesionální zabezpečení? Spojte se s profesionály.

Pokračování ...


Geotronics - Bezpilotně
 
 
woo jaw demo hz