Import dokumentů AbiWord

Doplněk Fridrich Štrba vytvořil importní filtr pro dokumenty AbiWord. Měl být k dispozici již v LibreOffice řady 4.2.  

Vývojář Fridrich Štrba popisuje, jak se pustil do vývoje filtru pro import dokumentů AbiWord do LibreOffice. Začalo to koncem listopadu jedním „nevinným dotazem“, následovalo vytvoření knihovny libabw a přes vánoční svátky pak vznikl vlastní filtr pro import.

Filtr načítá jak „obyčejné“ (nekomprimované, *.abw) soubory, tak i komprimované (*.zabw). Není zatím úplně dokončený, kdo má zájem, může se přidat. Filtr by se mohl objevit již v LibreOffice řady 4.2.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 5
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz