Jaká byla konference OpenAlt 2015?

OpenAlt O minulém víkendu proběhla na FIT VUT v Brně konference OpenAlt. Jaká byla, co tu na účastníky čekalo, jaké dojmy konference zanechala?  

Ve dnech 7. a 8. listopadu se na Fakultě informačních technologií VUT v Brně konala dvoudenní konference OpenAlt. Nabídla celou řadu přednášek, workshopů a dalších doprovodných akcí – například vyzkoušet si letecký simulátor, získat certifikaci LPI, podívat se do muzea výpočetní techniky ... nebo se prostě jen setkat se zajímavými lidmi

Shrnutí toho, jak konference proběhla a jaké dojmy zanechala, si můžete přečíst v našem magazínu LinuxEXPRES, kde se brzy objeví také články na zajímavá témata z konference (první už zítra).

FIT VUT v Brně – dějiště konference
FIT VUT v Brně – dějiště konference

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz