JP Znakove styly kurziva, tucne 2014.10.01

Doplněk Bola vydaná nová verzia 2014.10.01 rozšírenia „JP Znakove styly kurziva, tucne“ pre nastavovanie znakových štýlov tučného a šikmého písma.  

V rozšírení boli zmenené názvy štýlov na „Bold“, „Italic“ a „Bol Italic“ (doteraz boli nastavené slovenské názvy) a bola urobená významná zmena v nastvovaní – štýly sa nastavia bez ohľadu na to, či predtým mal príslušný znak nastavený iný znakový štýl.

stahnout.png

Z dôvodu nekompatibiity definícií panelov nástrojov v rozšíreniach pre LibreOffice a staršie verzie Apache OpenOffice je nová verzia rozšírenia určená iba pre Apache OpenOffice od verzie 4. Jej používatelia môžu použiť automatickú kontrolu a inštaláciu nových verzií rozšírení.

JP Znakove styly kurziva, tucne

(Jako ve škole) Průměr: 1.50 | Hodnotilo: 4
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Július Pastierik

Július Pastierik

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz