Kancelářské balíky na konferenci FOSDEM 2016

Informace Na konferenci FOSDEM měly aplikace pro práci s otevřenými formáty dokumentů svůj vlastní blok s řadou zajímavých přednášek.  

Podobně jako minule, také na letošním, právě skončeném ročníku konference FOSDEM měly kancelářské balíky (resp. přesněji aplikace pracující s otevřenými formáty dokumentů, především formátem OpenDocument) svůj společný blok ve vývojářské místnosti (devroomu).

Převážnou většinu programu tvořily přednášky o LibreOffice. Účastníci se tak mohli dozvědět třeba o migraci všech složek italských ozbrojených sil na tento balík, propojení balíku s databází PostgreSQL, vývoji mobilní a cloudové verze, typografické kvalitě WYSIWYG editace nebo tvorbě vlastních postranních panelů.

Michael Meeks: Scaling and Securing LibreOffice Online Michael Meeks: Scaling and Securing LibreOffice Online

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz