Kancelářské balíky na konferenci FOSDEM 2016

Informace Na konferenci FOSDEM měly aplikace pro práci s otevřenými formáty dokumentů svůj vlastní blok s řadou zajímavých přednášek.  

Podobně jako minule, také na letošním, právě skončeném ročníku konference FOSDEM měly kancelářské balíky (resp. přesněji aplikace pracující s otevřenými formáty dokumentů, především formátem OpenDocument) svůj společný blok ve vývojářské místnosti (devroomu).

Převážnou většinu programu tvořily přednášky o LibreOffice. Účastníci se tak mohli dozvědět třeba o migraci všech složek italských ozbrojených sil na tento balík, propojení balíku s databází PostgreSQL, vývoji mobilní a cloudové verze, typografické kvalitě WYSIWYG editace nebo tvorbě vlastních postranních panelů.

Michael Meeks: Scaling and Securing LibreOffice Online Michael Meeks: Scaling and Securing LibreOffice Online

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz