Kancelářské balíky na konferenci FOSDEM 2016

Informace Na konferenci FOSDEM měly aplikace pro práci s otevřenými formáty dokumentů svůj vlastní blok s řadou zajímavých přednášek.  

Podobně jako minule, také na letošním, právě skončeném ročníku konference FOSDEM měly kancelářské balíky (resp. přesněji aplikace pracující s otevřenými formáty dokumentů, především formátem OpenDocument) svůj společný blok ve vývojářské místnosti (devroomu).

Převážnou většinu programu tvořily přednášky o LibreOffice. Účastníci se tak mohli dozvědět třeba o migraci všech složek italských ozbrojených sil na tento balík, propojení balíku s databází PostgreSQL, vývoji mobilní a cloudové verze, typografické kvalitě WYSIWYG editace nebo tvorbě vlastních postranních panelů.

Michael Meeks: Scaling and Securing LibreOffice Online Michael Meeks: Scaling and Securing LibreOffice Online

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz