Klikací mapa uživatelského rozhraní Impressu pomáhá změně dialogových oken pro verzi 3.3

Project Renaissance oznámil další pokrok v práci na uživatelském rozhraní Impressu. Byly zveřejněny zajímavé údaje. Například, na které ikony uživatelé nejčastěji klikají a používají je přednostně.    

Cílem je zlepšit dialogové okno a změnit ho tak, aby nejpoužívanější ikony byly velmi dobře přístupné. Proces je založen na datech z „User Feedback“, to je zpětné vazby uživatelů a rozhovorech s nimi.

Na stránkách Project Renaissance bylo zveřejněno, kolikrát klikli uživatelé na ikony v Impress 3.1. Údaje jsou zveřejněny ve formě obrázku i souboru.

Schromážděných poznatků bude využito při změně dialogových oken pro Impress 3.3. Ale ani ostatní moduly kancelářského balíku nepřijdou zkrátka a pracuje se na nich.

Uživatelé mají velký zájem, co vše se připravuje, jak daleko projekt je a vznikalo mnoho stejných otázek. Proto se tvůrci rozhodli ty nejčastější otázky zodpovědět a vystavit je na webových stránkách.

 

 

 

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz