Konference OpenAlt 2020 již tento víkend

Byla zveřejněna konečná podoba plánované konference OpenAlt, která startuje již tento víkend.   

Ve dnech 7. a 8. listopadu 2020 se uskuteční online konference OpenAlt 2020. Pro zájemce je připraveno 5 tracků, zaměřených na open-source a svobodný software, bezpečnost a soukromí, otevřená data, open access a alternativy ve vzdělávání. V sobotu bude pátý track věnován Open Access, v neděli hře CTF (Capture The Flag), zaměřenou na šifrování a penetrační testování. Krom samotných přednášek je též připraven doprovodný program.

Logo konference OpenAlt 2020 Logo konference OpenAlt 2020

Program konference pro oba dny je zde. Technické informace o konferenci jsou k dispozici zde.

Zájemci se též mohou připojit na Telegramu a Matrixu. Organizátoři stále hledají dobrovolníky a moderátory, zájemci se mohou hlásit na adrese openalt2020@lists_openalt_org.

Zdeněk Crhonek a Petr Valach z nadace TDF na konferenci OpenAlt 2019 Zdeněk Crhonek a Petr Valach z nadace TDF na konferenci OpenAlt 2019

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz