Konference OpenAlt a LibreOffice 2020, zvolen Výbor pro členství TDF

LO.png Spolek OpenAlt informuje, že letošní konference OpenAlt proběhne online formou. Podobně je tomu tak v případě společné konference openSUSE a LibreOffice, pro níž je nyní znám itinerář. Členové nadace TDF zvolili členský výbor nadace.   

OpenAlt 2020 pouze online

Tradiční konference OpenAlt proběhne letos pouze online formou. Na svém webu o tom informuje spolek OpenAlt. Původní termín konference zůstává nezměněn, tedy 7. a 8. listopadu. Online přenos bude dostupný na stránce konference.

openalt2020

Zveřejněn itinerář konference openSUSE a LibreOffice 2020

Ve dnech 15. až 17. října proběhne naplánovaná společná konference openSUSE a LibreOffice. Ta se původně měla konat v Norimberku, ale s ohledem na aktuální situaci se nakonec uskuteční online. Její program je k dispozici na stránce opensuse.org. Časy uvedené u jednotlivých akcí jsou světové. Registrovat se bude možno od 13. října na platformě oslo.gonogo.live. Počítá se s uskutečněním více než 100 přednášek, věnovaných openSUSE a LibreOffice, se zaměřením na cloudové a kontejnerové technologie, vestavěná zařízení, rozvoj komunity, překlady, marketing, dokumentaci, budoucí technologie, kontrolu kvality a další témata. Podobně jako např. na českých linuxových konferencích bude probíhat několik přednáškových streamů současně.

Od 13. října bude možno též zakoupit konferenční trička.

opensuse+lo_2020

Nový Výbor pro členství nadace TDF

K 18. září se ukončuje činnost stávajícího Výboru pro členství nadace TDF. Podle stanov TDF se musí každé dva roky složení tohoto výboru obměnit. Volba nového výboru byla oznámena na blogu nadace a jednotliví kandidáti představeni zde. Nové členy volí členové nadace, nad volbami dohlíží správní rada nadace.

Nový Výbor pro členství sestává z těchto členů:

  • Marina Latini

  • Muhammet Kara

  • Gabriele Ponzo

  • Gustavo Buzzatti Pacheco

  • Ahmad Haris

Jako zástupci byli zvoleni:

  • Shinji Enoki

  • Uwe Altmann

  • Dennis Roczek

  • Jona Azizaj

Přehled aktualit připravujeme s českou komunitou LibreOffice.(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz