Kontrola aktualizací pro OpenOffice.org 3.3.0 opět aktivní

novinky.png Vývojářský tým Apache OpenOffice, který pokračuje ve vývoji původního OpenOffice.org, opět aktivoval kontrolu aktualizací pro OpenOffice.org 3.3.x. Tato služba byla deaktivována během "stěhování" projektu pod křídla Apache Software Foundation.  

Jak oznámil e-mailem šéfvývojář Rob Weir, kontrola probíhá standardně jednou týdně a pokud je dostupná nová verze (=Apache OpenOffice), zobrazí se po klepnutí na infomační okno webová stránka s odkazem na stažení. Tato funkce je důležitá zejména pro uživatele starších verzí, kteří ještě nepřešli na aktuální Apache OpenOffice. Fungovat bude i nadále a lze ji ručně aktivovat z nastavení programu.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Komentáře

user avatar Mach
Odpovědět
Kontrola aktualizací pro OpenOffice.org 3.3.0 opět aktivní
16. 06. 2012, 10:21:12
Spíše by mne zajímalo, jak pořešit hromadné instalace v síťovém prostředí Win7. Intervaly vydávání nových verzí se neustále zkracují. Zatím jsem to neřešil, ale zdá se, že budu muset. Existuje vůbec možnost vzdálené silent instalace? Máte s tím nějaké kladné/záporné zkušenosti?

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz