Lepší OpenGL rendering v LibreOffice 4.4

LibreOffice Michael Meeks popisuje, na co se můžeme těšit v LibreOffice 4.4 ohledně OpenGL vykreslování – to by mělo být výrazně kvalitnější.  

Vykreslování dokumentů v kancelářském balíku LibreOffice zatím bohužel příliš neoplývá rychlostí ani kvalitou. Nyní se ale pracuje na změně, která souvisí i s tím, že je nutné tak jako tak reagovat na posun linuxového světa směrem k Waylandu.

Pro LibreOffice 4.4 se připravuje nový OpenGL kód, který bude fungovat jako back-end pro VCL vykreslování a umožní sjednotit abstraktní vrstvu pro všechny platformy. Vykreslování, a to včetně 3D objektů, bude rychlejší a kvalitnější.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Dell - Precision
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak uvést elektronický podpis do života

podpisÚplně správně bychom měli mluvit o biometrickém elektronickém podpisu. Biometrická data jsou totiž důležitým předpokladem pro případné ověření podpisu v případě, že to bude nutné.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz