LibreOffice 4.1.3

LibreOffice V souladu s plánem byla vydána opravná verze 4.1.3 balíku LibreOffice, která opravuje 50 chyb. Blíží se konec podpory řady 4.0.  

The Document Foundation vydala opravnou verzi 4.1.3 kancelářského balíku LibreOffice; opravuje 50 chyb. Verze vychází v úvodní den LibreOffice Hackfest 2013 ve Freiburgu (hlavní program začíná až zítra).

21. listopadu 2013 skončí podpora pro řadu 4.0, vývojáři již nebudou řešit chyby nalezené ve verzi 4.0.6, která byla poslední z této řady. Podporu budou nadále poskytovat certifikovaní profesionálové (a samozřejmě ji může poskytovat i kdokoli jiný).

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz