LibreOffice 4.1.5, veletrh CeBIT

LibreOffice V souladu s plánem je tady verze 4.1.5 balíku LibreOffice. TDF se připravuje na veletrh CeBIT, kde bude svůj balík prezentovat.  

The Document Foundation v souladu s plánem vydala verzi 4.1.5 kancelářského balíku LibreOffice. Nová verze opravuje 75 chyb a je předposlení v rámci řady 4.1 (poslední verze 4.1.6 přijde na přelomu dubna a května, o měsíc později skončí plánovaná doba podpory této řady).

Ve dnech 10. až 14. března se bude v německém Hannoveru konat veletrh CeBIT.  The Document Foundation tam bude prezentovat balík LibreOffice – pokud tedy veletrh navštívíte, můžete se zastavit u stánku H14 v hale č. 6.

Florian Effenberger a Italo Vignoli se také chystají na Open Source Conference, kde budou přednášet o infrastruktuře projektu LibreOffice a o referenčním protokolu pro velké migrace.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz