LibreOffice 4.1.6, konec podpory řady 4.1

LibreOffice Těsně po vydání Apache OpenOffice 4.1 přichází také nová verze balíku LibreOffice. Tentokrát se jedná o ryze opravnou verzi 4.1.6, která je navíc poslední v řadě 4.1.  

Dvě nové verze kancelářských balíků od sebe dělí jen pár hodin. Po Apache OpenOffice 4.1 bylo oznámeno také vydání LibreOffice 4.1.6. Tato verze je ryze opravná, vyřešeno bylo celkem 84 chyb z předchozí verze 4.1.5.

Verze 4.1.6 je poslední z řady 4.1, podpora za strany TDF definitivně končí 28. května 2014. V řadě 4.2 se vydání nové verze 4.2.4 chystá na příští týden. Řada 4.3 je nyní ve stavu Alfa1, koncem května bude zmrazena škála implementovaných funkcí a finální verze přijde čtvrtý týden v červenci.

(Jako ve škole)
 

Komentáře

user avatar Urso
Odpovědět
LibreOffice 4.1.6, konec podpory řady 4.1
1. 05. 2014, 10:52:38
Nevíte někdo jak nainstalovat do libreoffice kontrolu pravopisu pro esperanto?
Esperantilo.oxt přidáno do nástroje->správce rozšíření->přidat skončí chybou. Pak to píše, že je nainstalováno ale nejde povolit, končí to chybou: loading component library failed: file:///home/uzivatel/.config/libreoffice/4/user/uno_packages/cache/uno_packages/lueonq3s.tmp_/esperantilo.oxt/esperantilo.uno.so

Verze LIBREOFFICE 4.0.2.2 (ID sestavení: 400m0(Build:2))
Verze OS: Ubuntu 10.04 LTS - Lucid Lynx

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz