LibreOffice 4.1 v cloudu rollApp

LibreOffice The Document Foundation upozorňuje na možnost používat LibreOffice 4.1 prostřednictvím webového prohlížeče v cloudovém prostředí rollApp.  

Cloudová služba rollApp umožňuje používat různé aplikace prostřednictvím webového prohlížeče, bez nutnosti aplikace instalovat a vůbec mít operační systém, na kterém daná aplikace běží. K dispozici je verze zdarma (po 14 dnech s reklamami) a placené verze.

The Document Foundation upozorňuje na možnost používat prostřednictvím rollApp kancelářský balík LibreOffice ve verzi 4.1. Lze tak balík používat i tam, kde by jinak nebyl k dispozici – například na tabletu iPad nebo notebooku Chromebook.

Jak někdo v diskusi připomíná, obdobně by mělo být možné zprovoznit LibreOffice i na svém linuxovém stroji prostřednictvím technologie fernapp.

LibreOffice v rollApp

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz