LibreOffice 4.1 v cloudu rollApp

LibreOffice The Document Foundation upozorňuje na možnost používat LibreOffice 4.1 prostřednictvím webového prohlížeče v cloudovém prostředí rollApp.  

Cloudová služba rollApp umožňuje používat různé aplikace prostřednictvím webového prohlížeče, bez nutnosti aplikace instalovat a vůbec mít operační systém, na kterém daná aplikace běží. K dispozici je verze zdarma (po 14 dnech s reklamami) a placené verze.

The Document Foundation upozorňuje na možnost používat prostřednictvím rollApp kancelářský balík LibreOffice ve verzi 4.1. Lze tak balík používat i tam, kde by jinak nebyl k dispozici – například na tabletu iPad nebo notebooku Chromebook.

Jak někdo v diskusi připomíná, obdobně by mělo být možné zprovoznit LibreOffice i na svém linuxovém stroji prostřednictvím technologie fernapp.

LibreOffice v rollApp

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz