LibreOffice 4.2.2 „Fresh“, LibreOffice oceněn jako nejinovativnější software

LibreOffice Je tady LibreOffice 4.2.2 „Fresh“. Kancelářský balík LibreOffice byl na veletrhu CeBIT oceněn jako nejinovativnější otevřený software.  

The Document Foundation vydala verzi 4.2.2 „Fresh“ kancelářského balíku LibreOffice. Opravených chyb je tentokrát výrazně méně než u předchozí verze (konkrétně 29).

Na dnes končícím veletrhu CeBIT v německém Hannoveru byl kancelářský balík LibreOffice oceněn jako nejinovativnější software v kategorii Open Source (InnovationsPreis-IT 2014). Na druhé příčce se umístil systém Asterisk4UCS a na třetí cloudová technologie Lab Manager Light.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz