LibreOffice 4.3.2

LibreOffice Nová verze kancelářského balíku LibreOffice přichází prakticky v předvečer čtyřletého výročí projektu a opravuje 83 chyb.  

Je tady další opravná verze kancelářského balíku LibreOffice, tentokrát s označením 4.3.2. Nová verze přichází jen pár dní před čtyřletým výročím projektu – ten vznikl 28. září 2010. Verze 4.3.2 opravuje 83 chyb, z toho se největší část týká kompatibility s dokumenty Office Open XML.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz