LibreOffice 5.1.2

LibreOffice 5 Je tady nová verze kancelářského balíku LibreOffice. Verze 5.1.2 z řady Fresh opravuje 89 chyb.  

V řadě LibreOffice „Fresh“, která je určena pro uživatele požadující nové funkce (i poněkud na úkor stability), vyšla nová verze 5.1.2. Je to verze ryze opravná, celkem řeší 89 chyb.

Verzi pro Windows (32bitovou nebo 64bitovou) si můžete přímo stáhnout a nainstalovat, uživatelům Linuxu doporučujeme přednostně využít balíčky poskytnuté tvůrci dané linuxové distribuce.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz