LibreOffice 5.2.3

LibreOffice 5 Byla vydána nová verze LibreOffice: 5.2.3. Opravuje 81 chyb.  

Je tady nová verze kancelářského balíku LibreOffice (5.2.3), patřící do jeho řady Fresh s novějšími funkcemi. Verze opravuje 81 chyb. Tato řada verzí (5.2) se brzy stane řadou Still (více odladěnou), protože nás na přelomu ledna a února čeká nová řada 5.3 a podpora dosavadní řady Still (5.1) skončí na konci listopadu.

(Jako ve škole) Průměr: 3,67 | Hodnotilo: 9
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz