LibreOffice 5.2.6, příručka k LibreOffice 5.2

LibreOffice 5 Je tady nová verze LibreOffice v řadě „Still“ (tedy 5.2), která opravuje 64 chyb. K dispozici už je také oficiální příručka k LibreOffice 5.2.  

Řada „Still“ (stabilní, aktuálně 5.2) kancelářského balíku LibreOffice má novou verzi 5.2.6. Tato verze opravuje celkem 64 chyb. Používáte-li řadu 5.2, můžete si také stáhnout oficiální příručku Getting Started with LibreOffice 5.2 nebo si ji prohlížet i přímo na webu.

Getting Started with LibreOffice 5.2 (CC BY-SA 3.0) Getting Started with LibreOffice 5.2 (CC BY-SA 3.0)

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Seznamte se s českou doménou

Máte vlastní doménu nebo se chystáte ji zaregistrovat? Myslíte také na její důkladné a profesionální zabezpečení? Spojte se s profesionály.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz