LibreOffice 5.3.3

Informace Nová verze 5.3.3 balíku LibreOffice opravuje 75 chyb a vylepšuje sadu ikon Sifr.  

Byla vydána nová verze 5.3.3 kancelářského balíku LibreOffice (z řady 5.3, nyní označené jako „Fresh‟). Opravuje 75 chyb včetně interoperability s Microsoft Office, vylepšuje také sadu monochromatických ikon Sifr.

Už se intenzivně připravuje příští řada 5.4. Ta se nyní nachází ve fázi Alfa1, v příštím týdnu dojde ke zmrazení množiny funkcí a založení větve zdrojových kódů. První verze 5.4.0 této řady bude vydána na konci července.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Komentáře

user avatar zvedavec
Odpovědět
LibreOffice 5.3.3
12. 05. 2017, 00:36:47
Místo zdokonalování černobílých ikon (což je otázka módy) bych uvítal možnost defaultního nastavení pro všechny uživatele při instalaci. Ve škole je to akorát na zlost. Co je výchozí Tango, jsou s tím komplikace.

Nebo to jde jednoduše hromadně defaultně nastavit a já to nevím?

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz