LibreOffice 5.3.3

Informace Nová verze 5.3.3 balíku LibreOffice opravuje 75 chyb a vylepšuje sadu ikon Sifr.  

Byla vydána nová verze 5.3.3 kancelářského balíku LibreOffice (z řady 5.3, nyní označené jako „Fresh‟). Opravuje 75 chyb včetně interoperability s Microsoft Office, vylepšuje také sadu monochromatických ikon Sifr.

Už se intenzivně připravuje příští řada 5.4. Ta se nyní nachází ve fázi Alfa1, v příštím týdnu dojde ke zmrazení množiny funkcí a založení větve zdrojových kódů. První verze 5.4.0 této řady bude vydána na konci července.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Komentáře

user avatar zvedavec
Odpovědět
LibreOffice 5.3.3
12. 05. 2017, 00:36:47
Místo zdokonalování černobílých ikon (což je otázka módy) bych uvítal možnost defaultního nastavení pro všechny uživatele při instalaci. Ve škole je to akorát na zlost. Co je výchozí Tango, jsou s tím komplikace.

Nebo to jde jednoduše hromadně defaultně nastavit a já to nevím?

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


Siemens

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz