LibreOffice 5.3.7, konec podpory řady 5.3

LibreOffice 5 Je tu nová verze 5.3.7 kancelářského balíku LibreOffice. Opravuje 49 chyb a je poslední verzí řady 5.3.  

The Document Foundation ohlásila vydání nové verze 5.3.7 kancelářského balíku LibreOffice. Tato verze, která opravuje 49 chyb, je poslední plánovanou verzí řady 5.3, která je nyní označena jako „Still“, tedy stabilní, vhodná pro produkční nasazení. Řada „Fresh“ s novějšími funkce je teď 5.4.

Podpora řady 5.3 skončí 26. listopadu 2017, poté už nebudou žádné verze vydávány. Kdo potřebuje další podporu, může využít placenou, například od certifikovaných specialistů.

(Jako ve škole) Průměr: 2.00 | Hodnotilo: 4
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Kontaktní formulář pro web - proč se ho vyplatí mít?

kontaktní formulářKontaktní formulář pro web je nástroj, který výrazně usnadňuje vyřizování a správu příchozích dotazů. Pokud máte pochybnosti o výhodách jeho implementace, přečtěte si níže uvedený seznam výhod kontaktního formuláře.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz