LibreOffice 5.4

LibreOffice 5 Byla vydána první verze nové řady 5.4 kancelářského balíku LibreOffice.  

The Document Foundation ohlásila vydání nové verze 5.4.0 svobodného kancelářského balíku LibreOffice. Verze zahajuje novou řadu 5.4 – ta se stává řadou „Fresh‟, tedy s novými funkcemi, zatímco řada 5.3 získává označení „Still‟, čili stabilní řada vhodná zejména pro podniky a organizace.

V nové řadě je mnoho novinek. O některých jste si už mohli přečíst, další se objeví v článku chystaném na příští týden. Mezi novinkami je i práce s podpisy OpenPGP v Linuxu, podrobnosti popisuje Thorsten Behrens – vývoj této funkcionality sponzoroval německý Spolkový úřad pro informační bezpečnost (BSI).

LibreOffice 5.4.0 si můžete stáhnout pro Windows, OS X a Linux.

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Soutěž - glukometry
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.

 

Public Relations

Hledá se junior PHP programátor

Vydavatelství CCB (malá až střední firma) hledá uchazeče na pozici Junior PHP programátora.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz