LibreOffice 5.4

LibreOffice 5 Byla vydána první verze nové řady 5.4 kancelářského balíku LibreOffice.  

The Document Foundation ohlásila vydání nové verze 5.4.0 svobodného kancelářského balíku LibreOffice. Verze zahajuje novou řadu 5.4 – ta se stává řadou „Fresh‟, tedy s novými funkcemi, zatímco řada 5.3 získává označení „Still‟, čili stabilní řada vhodná zejména pro podniky a organizace.

V nové řadě je mnoho novinek. O některých jste si už mohli přečíst, další se objeví v článku chystaném na příští týden. Mezi novinkami je i práce s podpisy OpenPGP v Linuxu, podrobnosti popisuje Thorsten Behrens – vývoj této funkcionality sponzoroval německý Spolkový úřad pro informační bezpečnost (BSI).

LibreOffice 5.4.0 si můžete stáhnout pro Windows, OS X a Linux.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz