LibreOffice 5.4.1 a 5.3.6

Novinky Kancelářský balík LibreOffice má dvě nové verze: 5.4.1 v řadě „Fresh“ a 5.3.6 v řadě „Still“.  

Byly vydány dvě nové verze kancelářského balíku LibreOffice. Ve stabilní řadě „Still“ je to verze 5.3.6, která byla vydána mimo původní plán a kromě oprav 46 běžných chyb obsahuje i opravu regrese z verze 5.3.5, která znepřístupnila překlady do některých jazyků. V čerstvé řadě „Fresh“ byla vydána verze 5.4.1, která opravuje 98 chyb.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz