LibreOffice 7.1 RC1, LibreOffice komunita nejlepší za rok 2020

tdf.png Byla vydána RC1 verze LibreOffice 7.1. LibreOffice komunita byla na konferenci DINAcon ohodnocena jako nejlepší za rok 2020.   

LibreOffice 7.1 RC1

QA tým LibreOffice oznamuje vydání prvního RC buildu LibreOffice 7.1 RC1. Jde o v pořadí třetí pre-release vydání od zahájení vývoje LibreOffice 7.1 na konci května 2020. Od vydání předchozí pre-release verze LibreOffice 7.1 beta 2 bylo zahrnuto 234 commitů a opraveno 132 chyb. Zájemci mohou toto vydání stáhnout z české stránky LibreOffice. Informace o novinkách najdou v poznámkách k vydání. Vydání ostré verze LibreOffice 7.1 se plánuje na začátek února 2021.

Banner LibreOffice 7.1 RC1 Banner LibreOffice 7.1 RC1

DINAcon: LibreOffice nejlepší komunitou za rok 2020

23. října 2020 se uskutečnila virtuální konference DINAcon, pořádaná Výzkumným centrem pro digitální udržitelnost univerzity v Bernu. Této konference se účastnil i Mike Saunders za nadaci TDF. Ten tu měl přednášku s názvem Introducing TDF and the LibreOffice community (lze si ji vyposlechnout (v němčině) zde). Ve svém blogu z 22. prosince 2020 přináší velice zajímavou informaci: Na této konferenci získala komunita LibreOffice ocenění jako nejlepší komunita roku 2020.

Ocenění pro komunitu LibreOffice Ocenění pro komunitu LibreOffice

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz